iris-ve-aris-kediler
SevgiForum.net

Iris ve Apis

Iris ve Apis ikiz kedileri son zamanlarda “Instagram” fotoğraf sitesinde en ünlü oldular, bu güzel kedilerin “Instagram” öncülerinden yüz binlerce beğeni kazanmayı başardıkları ve bugün size aşağıdaki satırlarda Instagram’daki en ünlü ikiz kedinin hikayesini gösteriyoruz .

Her bir kedinin göz rengi, Iris veya Apis, hesap sahibinin takipçilerinin yaklaşık 47 bin takipçiyi artırmasına neden olacak şekilde farklıydı ve asıl nedeni farklı renklere sahip gözleri olan kedilerdi.

İki kedinin sahibi, çeşitli gözleri bal sarısı ve mavi olan “Iris ve Apis”, fotoğraflarını “Instagram” sitesinde yayınlamıştı, bu yüzden resimler yüksek şöhret kazandı ve kediler üzerindeki en güzel iki kedi olduğu için hesabındaki takipçi sayısı hemen 47 bin takipçi arttı. Takipçilerin açıklamasına göre dünya seviyesi.

Gözlerin rengindeki farkın, “heterokromya” adı verilen genetik bir mutasyonun varlığından kaynaklandığına ve gözü elde etmekten sorumlu genetik mutasyonun, melanin oranına göre farklı bir renk olduğuna dikkat edilmelidir.

Bu ünlü kedilerin sahibi Instagram’a, bu kedi patlaması nedeniyle şanslı olduğunu söyledi, ancak beyaz bir kediyle siyah bir kediyle evlenmenin bir ürünü olduğu için milyonda bir oranında gerçekleşiyor.

https://www.sevgiforum.net/34163-iris-ve-apis.html

 

iris-ve-aris-kediler

 

iris-ve-aris-kediler-02

 

iris-ve-aris-kediler